cs    |    en    |    sk
 
 
 
 

Design. Optimalizace.

Moderní web stránky

Moderní web stránky, design na míru, CMS administrace, SEO optimalizace a komplexní webhostingové služby.
  • Řešení

Vytvoříme Vám moderní prezentaci ušitou na míru Vašemu podnikání. Od jednoduchého vizitkového webu přes propracovanou multimediální prezentaci po řešení online prodeje. Navrhneme Vám firemní logo, vytvoříme vizuál pro Vaše vizitky, nebo dodáme komplexní design manual pro identitu Vaší společnosti.

On-line řešení

Moderní webové stránky s možností napojení na CMS administrační systém včetně zabezpečení webhostingového řešení. Design na míru a SEO optimalizace jsou samozřejmostí.
Dopřejte Vašim zákaznikům pohodlí on-line nákupu. Vytvoříme Vám eShop, od jednoduché verze až po komplexní prodejní řešení včetně on-line plateb.
E-learningové řešení pro organizace včetně vytvoření metodických textů, videomanuálů a interaktivních kurzů.

Corporate Identity

Logo je základním vizuálním prvkem, který prezentuje Vaší společnost směrem k zákazníkovi. Navrhneme Vám logo, které Vás bude prezentovat důstojně.
Vizitka je základem každého osobního jednáni. Vytvoříme grafický design pro vizitku Vaší společnosti aby Vás co nejlépe prezentovala.
Zapamatovatelná značka a jednotný vizuální styl jsou velice duležité pro obchodní a marketingovou komunikaci každé společnosti. Komunikujete jednotně i Vy?
  • Krom toho Vám nabízíme

  • komplexní hostingové služby
  • jsme autorizovaným notářem pro mezinárodní StartCom certifikační autoritu a na požádání můžeme klientům ověřovat identitu a vydávat osobní a webové certifikáty
 
 
 
 
(C) 2007-2011. A4B, a.s. Všechna práva vyhrazena.
created by A4B, a.s.