cs    |    en    |    sk
 
 
 
 

Propojení. Unifikace.

Perfektně fungujíci IT

Poskytujeme nejlepší počítačové vybavení a současné síťové řešení dohromady s nejmodernějšími technologiemi.
  • Řešení

Vyberte si ze široké nabídky řešení.

Podle zaměření

Rozsah našich outsourcingových služeb ICT se vždy řídí individuálními potřebamy klienta. Dle potřeb jsme schopni dodat ucelenou sadu ICT služeb, kde zajistíme komplexní dodání HW a SW.
Důležitou službou naší společnosti je správa počítačových sítí a systémů. Vyřešíme za Vás jednorázový problém či požadavek nebo převezmeme starost o Vaší počítačovou síť jako celek.
Cílem spolupráce se zákazníky je najít optimální nastavení počítačové sítě a softwarového vybavení, které poskytne maximální přidanou hodnotu při rozumných finančních nákladech.

Podle systému

O každého klienta a službu se postarají vždy certifikovaní odborníci, kteří zaručí maximální profesionalitu a jejichž hlavní náplní bude spokojenost klienta s našimi službami.
Jedním z nejinovativnějších producentů HW a SW je v současnosti společnost Apple. Naši certifikovaní odborníci jsou připraveni Vám dodat veškerou podporu pro Vaše Mac OS a iOS zařízení.
Častým problémem býva propojení různých operačních systémů a celé řady mobilních zařízení v jeden celek. Proto Vám rádi navrhneme a dodáme řešení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazniky.
 
 
 
 
(C) 2007-2011. A4B, a.s. Všechna práva vyhrazena.
created by A4B, a.s.